واقعیت افزوده (AR) اشیاء

واقعیت افزوده (AR) اشیاء

واقعیت افزوده یا AR، پلی میان دنیای واقعی و دنیای مجازی است که می‌تواند با نمایش مدل سه‌بعدی اشیاء در محیط واقعی، تجربه جذابی را برای کاربران ایجاد کند. این تکنولوژی کاربران را قادر می‌سازد تا به کمک گوشی موبایل یا تبلت خود، اشیاء را با حداکثر جزئیات در محیط فیزیکی اطرافشان مشاهده نمایند و به درک کاملی از ویژگی‌های محصول مورد نظر برسند. بدین ترتیب پیش از اقدام به خرید، کاربران از سازگاری محصول مورد نظرشان با فضا و سلیقه خود اطمینان حاصل می‌کنند و انتخاب مطمئن‌تری خواهند داشت.

در ادامه نمونه‌هایی از به کار گیری واقعیت افزوده در اشیاء ارائه شده است.

جهت هرگونه مشاوره و همکاری جهت استفاده از واقعیت افزوده می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مزایای واقعیت افزوده (AR)

  • افزایش کیفیت محصولات: با استفاده از این فناوری و نمایش محصولات در محیط واقعیت افزوده، می‌توان مشکلات را در مراحل طراحی و ساخت بهبود بخشید و در نتیجه محصولات با کیفیت‌تری تولید کرد.
  • شناسایی نیازهای مشتریان: با استفاده از واقعیت افزوده، مشتریان می‌توانند به راحتی محصولات را در محیط سه بعدی مشاهده کنند و درک بهتری از آنها داشته باشند. بنابراین می‌توان با ایجاد مدل‌های سه بعدی واقعیت افزوده از طراحی‌های محصولات، نیازهای مشتریان را شناسایی کرده و محصولاتی با کیفیت و مطابق با نیازهای آنها تولید کرد.
  • ارائه تجربه واقعی به مشتریان: با استفاده از واقعیت افزوده، مشتریان می‌توانند محصولات را در محیط واقعی مشاهده کنند و قبل از خرید، محصولات را به صورت واقعی در محیط خود تجربه کنند و بهترین تصمیم را بگیرند.
  • افزایش سرعت تصمیم‌گیری: با استفاده از واقعیت افزوده، مشتریان می‌توانند به صورت سریع و آسان محصولات را در محیط سه بعدی مشاهده کرده و تصمیم‌گیری سریع‌تری داشته باشند که این امر به تولید کنندگان کمک می‌کند تا زمان را برای تصمیم‌گیری مشتریان کوتاه کنند و به دلیل سرعت بیشتر، فروش بیشتری داشته باشند.

واقعیت افزوده در اشیاء

حالت نور:

“در مقیاس ۱۰۰ درصد، اندازه‌ها با ابعاد واقعی محصول برابر می‌باشد.”
رنگ :